Voor eventuele vragen mail naar: info@bijdehandbegeleiding.nl

Klik hier voor ons privacy reglement

Copyright © 2019 BijDeHand Begeleiding. Alle rechten voorbehouden. 

Over ons

BijDeHand Begeleiding is een jonge, professionele onderneming met een flexibele, persoonlijke en resultaatgerichte aanpak. Ons team bestaat uit enthousiaste, betrokken mensen. De dagelijkse leiding is in handen van een orthopedagoge en een kinder- en jeugdpsychologe, die garant staan voor de kwaliteit van de geboden begeleiding en/of zorg.

  Locatie Nootdorp                                                                        Locatie Voorschoten

 

 

 

                                                                               

                                                                                         

                                                              

                                                               

 

 

 

                                                                            

 

 

 

                                  

 

 

                               Anna Saho

                               Kinder- en Jeugdpsycholoog

                               anna.saho@bijdehandbegeleiding.nl

 

                             

                              Sharishma Goeptar

                              Leerlingbegeleidster

                             Agnese Gattone

                             Leerlingbegeleidster

Angel Voorham

Locatiemanager

Kinder- en Jeugdpsycholoog

angel@bijdehandbegeleiding.nl

Janneke de Joode

Locatiemanager

Orthopedagoog NVO

janneke@bijdehandbegeleiding.nl

Melissa Roeleveld

Assistent Locatiemanager

Orthopedagoog NVO

melissa@bijdehandbegeleiding.nl

Robin Beij

Assistent Locatiemanager

Remedial Teacher

robin@bijdehandbegeleiding.nl

Jessie Winkel

Schoolpsycholoog

jessie@bijdehandbegeleiding.nl